wtorek, 15 stycznia 2013

AHAISHOPPING !!

Witam Wszystkich Moich Czytelników :). 
Dzisiaj mam kompletnie odmienny post, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło taki pisać :)
A więc mam do zaprezentowania dla was cudowny sklep, w którym się zakochałam po uszy :). Pewna blogerka mi wysłała link do tego sklepu, a ja zwiedzając ciuchy czy to buty myślę "no nie mogę, jak tu pięknie" tak więc sobie pomyślałam, że podzielę się z wami tym o to cudownym sklepem,a tym sklepem jest 
Dziewczyny, sklep jest cudowny! Można się u nich ubrać od stóp do głów! Mają przecudowne Biker Boot'sy za małą cenę, nawet w przeliczniku na PLN ciuchy czy buty mają tańsze niż w naszych sklepach markowych :). Nie wiem dlaczego ale z chęcią oglądam ich nowości i w przyszłości planuję coś zakupić w ich sklepie :). Mimo, że sklep nie pochodzi z Polski uważam, że warto do niego zajrzeć i coś zakupić. Oczywiście możecie spytać inne blogerki o jakość ich produktów, ja mam nadzieję, że za niedługo sama się przekonam i z chęcią się z wami podzielę takimi informacjami, bo kto chce kupować kota w worku :). Może na moim blogu jeszcze nie widać, ale kocham się z sukienkach od długiego czasu, a dlaczego to sama nie wiem ale moja Mama twierdzi, że zawsze wolałam sukienki niż spodnie tak więc pokazuję wam Moją Ulubienicę! <3 Jest śliczna, w moim ulubionym kolorze, a na plecach jest słodka kokardka :).
Prócz butów, sukienek mają koszule, bluzy, spodenki, torebki, sweterki i akcesoria do każdej wymyślonej stylizacji :). 
A teraz specjalnie dla was kilka zdjęć towaru z ich sklepu i oczywiście linki by obejrzeć w całości :)


A więc zaczynamy! Na sam początek Moja Ulubienica <3



Wyżej na zdjęciu: łańcuszek, czyli Akcesoria, które z pewnością dopełnią naszą stylizację :)
 Wyżej na zdjęciu, Prześliczna Marynarka <3


 Na zdjęciu powyżej Piękna Sukienka i dołączona do tego cała stylizacja <3

 No i Moje Ulubione Biker Boot's i tył mojej ulubionej sukienki <3


 Piękna Skórzana spódniczka <3! Widziałam na wielu blogach i może sama zakupię <3




I powyżej, śliczne spodenki :D znalazłam je ostatnie ale są godne uwagi :)

A na słodki koniec Torebki! ! Czyli najlepsza przyjaciółka kobiety, której wszystko powierzamy :)
Ta mi się wyjątkowo spodobała, ma śliczny kolor <3


środa, 9 stycznia 2013

Kreacja sylwestrowa, czyli mała czarna.

Witam Moich Kochanych Czytelników! :).
Dzisiejszy dzień jak najbardziej pozytywny :). Mama przyleciała z Anglii, nie mogłam się doczekać aż ją zobaczę no i oczywiście prezent, na który długo czekałam czyli mój płaszcz z Atmosphere. Jest cudowny, piękny itd. wygląda jak sukienka, zresztą zobaczycie go tutaj może na weekend a najpóźniej w poniedziałek.
Zbliża się WOŚP i jak co roku kupię tyle serduszek by się obkleić w całości, taka mała tradycja wymyślona kiedyś tam jako małe dziecko :). W weekend oczywiście idę na zdjęcia dla was z Paulą <3. Często pytaliście, kto robi mi zdjęcia więc kliknijcie na jej imię a ukaże wam się jej blog, ze zdjęciami które ja jej robię :). Dzisiaj miałam pisemny egzamin z j. polskiego, napisałam na 362 słowa i mam nadzieję, że dostanę ładną ocenę, a jutro najgorsze czyli matematyka, moja pięta achillesowa :/. 
W tym tygodniu w ogóle nie wiem co się dzieje, z naszą matką naturą hmmm... jak nie deszcz, to śnieg i znowu deszcz! No kurde, mogłaby się w końcu zdecydować jaką pogodę woli, ja np. preferuję śnieg jak na tą porę :). A dzisiaj z ogromnym opóźnieniem zaprezentuję wam mój look na sylwestra :). Przepraszam, że tak późno no ale cóż czasami nie było jak tutaj cokolwiek napisać.
 A więc tak wyglądała moja stylizacja na sylwestra :). 
Jest to śliczna sukienka o długości mini ale na moje nieszczęście nie widać, że jest cała w brokacie i bardzo się świeci :). Ponieważ, że lubię szary kolor czy też srebrny dodałam do Niej moją marynarkę w kolorze szarym, a pod spodem ma srebrną podpinkę :). Żeby było bardziej błyszcząco dodałam do ładnej całości zegarek w kolorze srebrnym i malutką torebkę, która ma przyszyte cyrkonie :). Jak wiecie kocham koturny, normalnie uwielbiam w nich chodzić. Tak więc gdy zobaczyłam te koturny w sklepie internetowym CzasNaButy wiedziałam, że muszę je mieć i że szybko trafią do mojej kolekcji tak więc wypełniłam zamówienie, zapłaciłam i oto są już moje. Jestem ich dumną posiadaczką, muszę przyznać że mimo ich wysokości chodzi się na nich bardzo wygodnie. Mam nadzieję, że wam się spodoba moja stylizacja i wyrazicie są opinię :)







Marynarka: Marks&Spencer
Sukienka: Prezent
Zegarek: Prezent
Torebka: No Name
Rajtuzy: Gatta
Buty: www.czasnabuty.pl


A dzisiaj śliczne sukienki, z mojego ulubionego sklepu internetowego, czyli ahaishopping :)

poniedziałek, 7 stycznia 2013

Różowa Marynarka

Witam wszystkich :).
Nie wiem od czego mam zacząć dzisiejszą notkę :). Ostatnio mam mętlik w głowie. Za oknem pogoda nie dopisuje, jak nie pada to jest szaro. Mam dość takiej pogody, przez nią mam straszne humory ale na poprawienie humoru idealny jest facet, Sławek jest genialnym środkiem na całe zło :). Mamy rok 2013 i mam nadzieję, że wszyscy jesteście cali i zdrowi :). A mój Styczeń hmm... same egzaminy, w środę, w czwartek i w piątek mam egzaminy i to z najgorszych przedmiotów jakie mogą być, czyli polski, matematyka i niemiecki :). Ale trzeba następną 5 dodać do indeksu :). Wiem, że myślicie że jestem marudą ale kto lubi siedzieć przed książkami cały czas i uczyć się, wiem że są wyjątki ale ja takim nie jestem :). W środę moja Najukochańsza Mama przylatuje z Anglii, już nie mogę się doczekać aż ją zobaczę :). Może wcale ten styczeń nie będzie taki zły :). 
Modna Polka! <3


 A co do dzisiejszej stylizacji :). Chciałam wam pokazać moją ukochaną marynarkę w kolorze różowym :).
Mojej Pauli, nie pasowały tutaj te buty,  nie wiem dlaczego ale mi całkowicie one odpowiadają :).
Chciałam dodać rockowego uroku do tej słodkiej stylizacji. Jak widać, mam na sobie czarną bluzkę z czarnymi koralikami przyszytymi do niej, którą połączyłam z szarymi jeansami, na zdjęciu nie widać ale w rzeczywistości one są na gumce, nie mają rozporka czy guzika. Są najwygodniejszymi spodniami jakie mam w szefie. Myślicie sobie teraz, że znowu ma te same buty ale jakoś mi tutaj pasowały więc je ubrałam.
W następnej notce dodam co miałam na sobie na sylwestra więc czekajcie, a dzisiaj czekam na wasze opinie co do dzisiejszej stylizacji :)






Marynarka: C&A
Bluzka: No Name
Spodnie: DENIM
Biker Boot's: Mini Maxi

sobota, 5 stycznia 2013

Czarny, biały itd.

Dobry wieczór :).
Przepraszam was wszystkich, że tak długo mnie tu nie było ale Święta dużo czasu mi zajęły( zjazd rodzinny itd.) a później Sylwester i wyjazd do Chłopaka Jeszcze jakby tego było by mało zdjęcia coś do mnie dotrzeć nie chciały i w ten sposób zrobił się 16 dniowy zastój. Przepraszam jeszcze raz za to
i wynagrodzę wam to. Mam nadzieję, że Święta spędziliście w ciepłym i radosnym gronie najbliższych a Sylwester był udaną imprezą :).
U mnie w święta był jeden wielki szał, w ostatnim momencie dowiedziałam się, że idę Do Cioci na Wigilię więc praktycznie cała moja praca poszła na marne
ale nie żałuje, że tam właśnie byłam bo dawno tak śmiesznej Wigilij i całych Świąt nie miałam.
Zdjęć w sukience z Wigilii nie mam ale postaram się by tutaj ta sukienka się pojawiła :).
A co do Sylwestra, to byłam u koleżanki Agaty na domówce wraz z Moim Chłopakiem i Paulą :). Zabawa była udana i picie do rana :). Jestem strasznie wdzięczna
tym osobą, że ze mną wytrzymały w tak nerwowy dla mnie dzień ale po wszystkim wszystko wyszło idealnie Dzisiaj już 5 Stycznie 2013r i muszę wam przyznać, że czas przelatuje mi pomiędzy palcami.


A co do dzisiejszej stylizacji to już piszę wszystko :).
Wiem, że te buty pojawiają się tutaj po raz 234745437 ale kocham je strasznie. Uważałam, że idealnie pasują do tej stylizacji :). A więc połączyłam białą bluzkę z nadrukiem z czarną narzutką i moimi ukochanym spodniami, które z przodu mają skórę a z tylu materiał no i oczywiście dodałam do wszystkiego biker boot's. Uważam, że stylizacja jest luźna ale drapieżna :).
 Mam nadzieję, że wybaczycie mi długą nie obecność a moja stylizacja przypadnie wam do gustu :)






Bluzka z nadrukiem : MODO
Narzuta: New Look
Spodnie: SH
Biker Boot's: Mini Maxi

Śliczne butki dla każdej z nas <3

sobota, 15 grudnia 2012

Rudy sweterek !

Witam was kochani :)
Dzisiaj nie wiem od czego mam kompletnie zacząć :). Każdy dzień jakoś leci pomału ale ważne, że przed siebie. Za 10 dni Święta, a ja ? A ja wcale tego nie czuję. Może i pełno reklam do o koła, choinek itd ale u mnie w tym roku święta są bardziej smutne lecz staram się o tym nie myśleć. Myślę tylko nad tym co mam upiec i ile mam zrobić uszek czy to pierogów.W poniedziałek ubieram z Moim Tatą choinkę,bo to taka tradycja, Ojca i Córki, w domu też muszę schody ozdobić, łańcuchem ze światełkami. A jak u was przyszykowania do świąt ? Ja od poniedziałku będę miała szał w domu, będzie pachniało. Mam nadzieję, że wszystko mi się uda.
A jak to przed świętami mam egzaminy w szkole ale na szczęście idzie wszystko wspaniale. A wy jak spędzacie święta ? Bo ja wieczerzę spędzam z Tatą, a po wieczerzy idę do kuzynki na winko a potem na pasterkę do Kościoła. W 1 Dzień Świąt jadę do Chłopaka i jego rodziny, tam jest dużo osób więc będę dużo ludzi odwiedzała. A 2 Dzień Świąt spędzam z Tatą i rodziną przy pogaduszkach i plotkach. Szukam jeszcze prezentów dla Mojego Chłopaka i pewnej Cudownej Blogerki ;*.
A Wy zakupiliście już prezenty ? Może mi doradzicie co można kupić swojemu facetowi ?




Ostatnio chodząc po sklepach i roztrwaniając swoje pieniądze zakupiłam sobie oto ten cudowny sweterek, ponieważ że jestem uczulona na sztuczną biżuterię
odczułam ogromną radość gdy znalazłam sweterek z przyszytą kolią do niego. Patrząc na różne stylizacje
widziałam dużo pomysłów, inspiracji jakby tu połączyć koszulą ze sweterkiem i w końcu udało mi się!
Połączyłam moją śliczną koszule, (którą macie w całej okazałości w wcześniejszej notce) z tym sweterkiem
i legginsami. A ponieważ, że nienawidzę gdy dziewczyny ubierają legginsy i krótkie bluzki czy sweterki do nich, to ja postanowiłam
( za przeproszeniem ) zakryć sobie tyłek czarną mini, by nie było widać jakie Natalia ma dziś majtki :)
Na zdjęciach wcześniejszych i tych dzisiejszych widać, że kocham swoje nowe buty, łącze je ze wszystkimi
ciuchami jakie do Nich pasują, zakochałam się z nich i nie raz będziecie je tu widzieć :).
Mam nadzieję, że dzisiejsza notka się wam podoba :)












Ponieważ, że ostatnio marudziliście że się nie uśmiecham to macie radosną sesję :)

Sweterek: Mini Maxi
Koszula: SH
Mini: Allegro
Legginsy: No Name
Buty: Mini Maxi

Piękne sweterki! 

środa, 12 grudnia 2012

Moja miłość, czyli ćwieki!

Witam wszystkich moich czytelników :).
Dzisiaj mija następny dzień w tym zimnym miesiącu, mimo że jest ponuro i szaro to dla mnie te dni są radosne i miłe :). Same zaskoczenia w tym miesiącu mnie spotykają ale na szczęście miłe :). Śnieg leży u mnie już praktycznie na każdym dachu, na każdym trawniku a kiedy zobaczyłam piękną choinkę na środku rynku w moim mieście to poczułam, że naprawdę święta tuż tuż :). 
Może i zimno za oknem ale nie mi :). Chciałabym wam dzisiaj zaprezentować stylizację z ćwiekami :)

Ostatnio, że zakochałam się w ćwiekach, mogłabym je nosić na bluzkach, spodniach, butach, sweterkach itd
A więc dzisiaj prezentuję wam śliczną niebieską bluzkę z ćwiekami na ramionach, którą połączyłam z jasnymi jeansami, a żeby dodać więcej drapieżności stylizacji dodałam biker boots'y, których zakochałam się od razu jak je zobaczyłam :). Mam nadzieję, że stylizacja się podoba i wyrazicie swoje zdanie :) 









Bluzka: No Name
Buty: Demin
Biker Boot's: Mini Maxi