Witam Wszystkich Moich Czytelników :).
Dzisiaj mam kompletnie odmienny post, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło taki pisać :)
A więc mam do zaprezentowania dla was cudowny sklep, w którym się zakochałam po uszy :). Pewna blogerka mi wysłała link do tego sklepu, a ja zwiedzając ciuchy czy to buty myślę "no nie mogę, jak tu pięknie" tak więc sobie pomyślałam, że podzielę się z wami tym o to cudownym sklepem,a tym sklepem jest
Dziewczyny, sklep jest cudowny! Można się u nich ubrać od stóp do głów! Mają przecudowne Biker Boot'sy za małą cenę, nawet w przeliczniku na PLN ciuchy czy buty mają tańsze niż w naszych sklepach markowych :). Nie wiem dlaczego ale z chęcią oglądam ich nowości i w przyszłości planuję coś zakupić w ich sklepie :). Mimo, że sklep nie pochodzi z Polski uważam, że warto do niego zajrzeć i coś zakupić. Oczywiście możecie spytać inne blogerki o jakość ich produktów, ja mam nadzieję, że za niedługo sama się przekonam i z chęcią się z wami podzielę takimi informacjami, bo kto chce kupować kota w worku :). Może na moim blogu jeszcze nie widać, ale kocham się z sukienkach od długiego czasu, a dlaczego to sama nie wiem ale moja Mama twierdzi, że zawsze wolałam sukienki niż spodnie tak więc pokazuję wam Moją Ulubienicę! <3 Jest śliczna, w moim ulubionym kolorze, a na plecach jest słodka kokardka :).
Prócz butów, sukienek mają koszule, bluzy, spodenki, torebki, sweterki i akcesoria do każdej wymyślonej stylizacji :).
A teraz specjalnie dla was kilka zdjęć towaru z ich sklepu i oczywiście linki by obejrzeć w całości :)
A więc zaczynamy! Na sam początek Moja Ulubienica <3
Wyżej na zdjęciu: łańcuszek, czyli Akcesoria, które z pewnością dopełnią naszą stylizację :)
Wyżej na zdjęciu, Prześliczna Marynarka <3
Wyżej, na zdjęciu Piękna Koszula W Usta! Całuśna Koszula :*
Na zdjęciu powyżej Piękna Sukienka i dołączona do tego cała stylizacja <3
No i Moje Ulubione Biker Boot's i tył mojej ulubionej sukienki <3
Piękna Skórzana spódniczka <3! Widziałam na wielu blogach i może sama zakupię <3
I powyżej, śliczne spodenki :D znalazłam je ostatnie ale są godne uwagi :)
A na słodki koniec Torebki! ! Czyli najlepsza przyjaciółka kobiety, której wszystko powierzamy :)
Ta mi się wyjątkowo spodobała, ma śliczny kolor <3


























